Ons team

Wij stellen ons graag aan u voor.

Wij stellen ons graag aan u voor!
Binnen Headlam zijn 65 personen dagelijks werkzaam voor onze collectie en uw bestellingen.

Het management team van Headlam bestaat uit de volgende personen:

  • Managing Director; Dhr. Anthony Graham
  • Commercieel Manager; Dhr. Dennis Spiegelenberg
  • Financial Controller; Dhr. Eddy Dokter
  • Marketing Manager; Dhr. Marc Dubbeldam
  • Sales Manager; Dhr. Michael van den Dries (vloeren)
  • Sales Manager; Dhr. Erwin van Beek (raamdeco)

Met 13 chauffeurs en 14 vertegenwoordigers in het land plus 38 personeelsleden in het magazijn en op kantoor streven wij er naar onze kwaliteit van service van diensten hoog te houden.
Het team van onze afdeling binnendienst en service bestaat uit 7 medewerkers die u van 08.00h  - 18.00h zo goed mogelijk van dienst zijn met het beantwoorden van uw vragen en het aannemen van uw bestellingen. Onze receptioniste Gerda Boesveld mogen wij hierbij uiteraard niet vergeten.  
Met 16 medewerkers worden alle aankomsten en bestellingen verwerkt in ons magazijn in Zutphen en Rotterdam.
De afdelingen inkoop en administratie tellen 8 collega's.
  
Onze relaties zullen persoonlijk de meeste contacten hebben met onze collega's in het land, onze vertegenwoordigers stellen zich als eerste daarom graag aan u voor. 

Arjan Althoff

Arjan Althoff

regio Midden - Oost Nederland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: arjan@headlam.nl
Gert-Jan Kroeze

Gert-Jan Kroeze

regio Midden- Nederland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: gertjan@headlam.nl
Henk Teraa

Henk Teraa

regio Noord- Brabant/ Zeeland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: henk@headlam.nl
Huub Nieland

Huub Nieland

regio Noord Nederland  
vertegenwoordiger raamdecoratie E-mail: huub@headlam.nl
Jan Tabak

Jan Tabak

regio Noord- Holland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: jan.tabak@headlam.nl
Johan Kalfsbeek

Johan Kalfsbeek

regio Noord Nederland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: johan@headlam.nl
Joost Rijntjes

Joost Rijntjes

regio Zuid- Holland  
vertegenwoordiger raamdecoratie E-mail: joost@headlam.nl
Kirsten van der Kley

Kirsten van der Kley

regio Zuid- Holland  
vertegenwoordiger raamdecoratie E-mail: kirsten@headlam.nl
Masha de Boer

Masha de Boer

regio Noord- Holland  
vertegenwoordiger raamdecoratie E-mail: masha@headlam.nl
Raimond Prins

Raimond Prins

regio Zuid- Holland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: raimond@headlam.nl
Rob Pfundt

Rob Pfundt

regio Zeeland/ Zuid- Holland  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: rob@headlam.nl
Robbert Notten

Robbert Notten

regio Limburg- Brabant  
vertegenwoordiger vloeren E-mail: robbert@headlam.nl
William Bloem

William Bloem

regio Oost- Nederland  
vertegenwoordiger raamdecoratie E-mail: william@headlam.nl
Wim Brand

Wim Brand

 
vertegenwoordiger key accounts E-mail: wim@headlam.nl
Erwin van Beek

Erwin van Beek

 
Sales Manager raamdecoratie E-mail: erwin@headlam.nl
Michael van den Dries

Michael van den Dries

 
Sales Manager vloeren E-mail: michael@headlam.nl
Team Binnendienst

Team Binnendienst

 
onze medewerkers binnendienst E-mail: sales@headlam.nl
Team Magazijn

Team Magazijn

 
onze medewerkers magazijn E-mail: sales@headlam.nl
Team Administratie

Team Administratie

 
onze medewerkers afdeling administratie E-mail: sales@headlam.nl